Czy to za wcześnie na badanie hcg?

22-23.10.2009 r. miałam owulację. 28.10.2009 r. zrobiłam badanie beta-hcg, wynik <0.100 mIU/ ml. Oznacza to, że w ciąży nie jestem. Boję sie tylko, że badanie zrobiłam zbyt wcześnie. Muszę wiedzieć, jak to jest, ponieważ mam przepisane leki na zapalenie przydatków, które powinnam zacząć przyjmować, ale dopóki nie będę pewna, nic z tego.

ponad rok temu

Witaminy w ciąży

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam.

Jeśli jest Pani pewna terminu owulacji, to myślę że 28 października było trochę za wcześnie na badanie poziomu betaHCG. Dobrze byłoby poczekać choć 10 dni od owulacji.