Czy to znaczy, że przeszczep się nie przyjął?

Witam serdecznie mój mąż jest po przeszczepie szpiku minęło 3 miesiące od przeszczepu zrobiono mu badanie pet okazało się że nadal choroba jest ma wpisana 4 dodania z wnioskiem. Aktywny metabolicznie naciek w tronie krągu L2 i prawdopodobnie sledziony. Utrzymuje się całkowita remisja metaboliczna w wezlach chłonnych po obu stronach przepony. Mój mąż choruje na chłoniaka hodgkina. Dodam że wyniki krwi są super. W jakim kierunku pójdzie leczenie czy to znaczy że przeszczep się nie przyjął. Przeszczep był autoprzeszczepem.

Lek. Paweł Szadkowski

Informacji na temat dalszego leczenia i rokowania może państwu udzielić wyłącznie lekarza prowadzący (hematolog/onkolog), ponieważ posiada kompletną dokumentację choroby i jest w stanie ocenić stan kliniczny pacjenta oraz uwzględnić stosowane leczenie.