Czy to znak, ze normuje mi się cykl po ostatnim braku przerwy?

Witam, mam problem Od 3 miesięcy zażywam tabletki kantykoncpcyjne. Po pierwszym opakowaniu nie zrobiłam przerwy i miałam plamienie przy drugiej paczce z czego zdaje sobie sprawę, że jest to normlane. Po 2 paczce miałam normalna przerwę 7 dniowa. Natomiast teraz jestem przy 3 opakowaniu i w połowie dostałam delikatnych plamień. Czy to znak, ze normuje mi się cykl po ostatnim braku przerwy?

Szanowna Pani, plamienia często są wynikiem stosowania antykoncepcji hormonalnej. Nie łączyłbym tego z brakiem przerwy przy pierwszym opakowaniu