Czy to zwykły ząb bez korzenia?

Dzisiaj wypadł synowi pierwszy mleczka, jedynka u dołu, ale był bez korzenia, tak jakby ulamany i pusty w środku, działo trochę opuchniete i widać tak jakby tam coś jeszcze było. Czy od razu iść do stomatologa, czy to normalny ząb ale bez korzenia? Co z tym robić?

Korzenie zębów mlecznych ulegają fizjologicznej resorpcji ,najprawdopodobniej w zębie ,który wypadł korzeń się zresorbowal .To co Pan widzi w dziąśle może to być zab stały ,dla pewności proszę udać się do stomatologa ,który rozwieje wątpliwości .