Czy tomograf wykazałby zaawansowane POCHP lub nieżyt oskrzeli?

Witam . Nie wiem już gdzie szukać pomocy. Od lat mam problemy z oddychaniem , czasem pojawiał sie przewlekły kaszel z niewielką ilością wydzieliny , czasem duszności ,po bieganiu np. 3 miesiace temu zaczęło mnie bardzo przyduszac, trafiłem na pulmonologie.Tk,echo,spirometria,krew. Wszystko ok . A mnie coraz bardziej przydusza , i szybko sie męczę . Mam 27 l. kilka lat palilem. Czy gdybym mial zawansowane pochp lub nieżyt oskrzeli tomograf by to wykazał? Bo spirometrii nie potrafiłem dobrze wyko

Zmiany związane z POCHP CT klatki piersiowej by wykazało . proponuję konsultacje pulmonologiczna , a takze laryngologiczną oraz ewentualne wykluczenie refluksu żołądkowo-przelykowego