Czy tomografia komputerowa potwierdzi obecność polipa w jelicie grubym?
Witam Serdecznie.Jestem po wyzycie u Irydologa który stwierdził u mnie polipa na jelicie grubym.Czy tomografia komputerowa potwierdzi obecnośc polipa?Z góry dziękuję z odpowiedź.

MĘŻCZYZNA, 33 LAT ponad rok temu
Marta Mielniczuk
48 poziom zaufania
Witam, najlepszą metodą diagnostyczną pozwalającą stwierdzić zmiany w jelicie grubym jest kolonoskopia, ponieważ w wypadku stwierdzenia zmian, można podczas badania pobrać wycinki, bądź usunąć całą zmianę. Pozdrawiam