Czy torbiel może zwiększać swoje rozmiary?

Witam! mam pytanie odnosnie guzka opisanego w usg jako owalna masa guzkowa gladkokonturowana hipoechogeniczna . Czy taka struktura i budowa guzka okresla nowotwor czy ewentualna torbiel tez moze byc tak opisana? Czy torbiel moze zwiekszac swoje rozmary czy tylko guzki nowotworowe. nie boli mnie ten guzek bardzo prosze o porade strasznie sie boje ze to nowotwor

Witam torbiel jak i guz lity mogą zwiększać swoje rozmiary, niestety nie jestem w stanie z poziomu portalu określić czym dokładnie może być zmiana