Czy Torecan może powodować senność?

Czy lek torecan może mieć wpływ na to,że ok godz.21.30 powoduje sennosc i trwa do 7.00.Czasami od 21.30 i jak wstaje o 5 godz to 6.30 senność,ból głowy też.Czy senność może mieć też w niedoczynność tarczycy?

Witam,

odpowiadając na Pańskie pytanie senność jest z jednym z możliwych działań niepożądanych. Również niedoczynność tarczycy może powodować nadmierną senność i niepohamowaną potrzebę snu. Może być również związana z pogorszeniem jakości snu, dłuższym zasypianiem i krótszym czasem snu w nocy.

Zalecał bym porozmawiać z lekarzem prowadzącym leczenie o opisanych przez Pana objawów.

Pozdrawiam