Czy trzeba zrobić kontrolne badanie rok po wykryciu tluszczaka?

Mam 21 lat Rok temu na tomografi wyszło ze mam tluszczaka w okolicy ciała modzelowatego o wymiarach 12,5x4mm , czy powinnam zrobić kontrolne badanie ?

Jeżeli chodzi o rejon mózgowia , ciało modzelowate to jednak proponuję kontrolne MRI po roku. W innych lokalizacjach ciała nie jest to konieczne.