Czy u 19-miesięcznego dziecka można stwierdzić wadę zgryzu?

Czy u 19 miesięcznego dziecka można stwieedzic wadę zgryzu? Byłam z córką u foniatry (opóźniona mowa) i pani doktor stwierdziła właśnie wadę zgryzu i zaleciła za pol roku wizytę u ortodonty. Zastanawia mnie jak można u takiego malucha, ma 4 jedynki, 4 dwójki i 4 piątki, stwierdzić juz wadę zgryzu.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Podczas wizualnej oceny zgryzu można to stwierdzić,.