Czy u 25-latki wystąpiło puste jajo płodowe?

Witam. Ostatnią miesiączkę miałam 09.06 ginekolog kazał mi zrobić bete w poniedziałek 22.07 wynik był 9964 mlU/ml a środę 24.07 13380 mIU/ml wydaje mi się że trochę wolno rośnie. Czy to może oznaczać poronienie lub puste jajo płodowe?

szanowna Pani nie jestem w stanie tego określić przez internet, pytanie proszę kierować do lekarza prowadzącego