Czy u ciężarnej występuje niedoczynność tarczycy?

Witam. Jestem w 33 tygodniu ciąży. Przed i w czasie ciąży nie mialam żadnych problemów z Tarczycą. Dziś odebrałam wyniki z FT4, mój wynik to 0,73 ng/dl ( gdzie norma 0,80 - 1,70. Wizytę u ginekologa mam dopiero za tydzień i nie wiem czy spokojnie czekać czy mam starać sie o wcześniejszą wizytę. Obawiam się,ze moze to być niedoczynność tarczycy.

Szanowna Pani, tak wynik może wskazywać na niedoczynność tarczycy, dobrze by było zbadać jeszcze TSH