Czy uda mi się schudnąć 15 kg w 4 tygodnie, pijąc wyłącznie wodę niegazowaną?

Obecnie mam 18 lat, ważę 73kg przy wzroście 168 cm i bardzo chciałabym schudnąć do 58. Muszę powiedzieć, że próbowałam już różnych diet i schudłam jakieś 2 lata temu 10 kilo, ale od tamtej pory waga zatrzymała sie... Nie ukrywam, że bardzo mi zależy, żeby schudnąć 15 kg w 4 tygodnie, bo później czeka mnie najwspanialsza impreza mojego życia:) Jestem gotowa na największe poświęcenia, oby udało mi się osiągnąć mój cel, tylko proszę o pomoc. Czy coć pomoże...?

Witam!

Oczywiście rozumiem zapał do redukcji masy ciała. Taka impreza zdarza się tylko raz :) Nie polecam jednak stosowania głodówki - bo o niej tak naprawdę mowa. Więcej informacji na jej temat znajdziesz pod adresem: http://portal.abczdrowie.pl/glodowka-czy-warto.

To, co możesz zrobić, to zastosować dietę o kaloryczności nie mniejszej, niż 1500 kcal (dzięki temu schudniesz 1 kg tygodniowo).
Jeśli dodatkowo włączysz treningi w fitness klubie, możesz zredukować masę ciała o kolejne 1-2 kg (przy założeniu, iż codziennie będziesz uczęszczała na 1 zajęcia typu aerobik i spałała 500 kcal, po miesiącu wskazówka wagi będzie pokazywała kolejne 2 kg mniej).

Pozdrawiam ciepło