Czy udać się do lekarza po antybiotyk?

Witam, Okolo tydzien temu przechodzilam przeziebienie. Jednak od paru dni czuje rano lekki bol glowy (czolo, nasada nosa), mam zielonkawo przezroczysty katar i lekki kaszel. Temperatura ciala jednak w normie. Biore leki na zatoki bez recepty (tabletki, spray do nosa). Objawy jakby troche ustapily. Czy powinnam jednak udac sie do lekarza po antybiotyk?

Lek. Paweł Szadkowski

Z opisu Pani objawów wydaje się, że jest to infekcja wirusowa i nie ma konieczności stosowania antybiotyku. Proszę się udać do lekarza w przypadku znacznego nasilenia objawów.