Zapytaj lekarza

1 , 0 2 9 , 6 7 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy udać się z synek do lekarza?

Moj syn ma 15 lat. W dniu wyjazdu na wakacje zaczął często chodzić do toalety. Mówił ze idzie do toalety oddaje mocz i po 10-20 minutach ponownie ma uczucie. Początkowo myślałem ze zbyt dużo pije. Ale to po paru dniach nie chciało ustąpić. Czy po powrocie z wakacji pójść do lekarza czy samo przejdzie Pozdrawiam
MĘŻCZYZNA, 18 LAT 4 tygodnie temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Anna Waszewska Pediatra
60 poziom zaufania

Objawy mogą sugerować zakażenie w układzie moczowym , ale nie musza. Czy występuje pieczenie, nagle parcie , trudności w oddaniu moczu? Przydałoby się badanie ogólne moczu no i oczywiście wizyta u lekarza. W tym czasie można stosować preparaty z żurawina oraz niech pije dużo wody.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy