Czy uderzenie w brzuch mogło być groźne?

Witam. Jestem w 18 tc. Dziś w nocy mąż niechcący uderzył mnie delikatnie ręka w bok brzucha. Nie czuje żadnego bolu, ruchy dziecka już tak. Czy moglo się stać coś złego? Czy dziecko jest dobrze chronione?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Jeśli to było delikatne uderzenie to nic się prawdopodobnie nie stało. Gdyby coś Panią zaniepokoiło to proszę udać się na ginekologiczna Izbę przyjęć. Pozdrawiam.