Czy uprawiając stosunek 1-2 dni po okresie istnieje szansa na zapłodnienie?

Witam, chciałabym się dowiedzieć czy uprawiajac stosunek 1,2 -dni po okresie istnieje szansa na zapłodnienie, gdyby partner skończył wewnątrz bez stosowania żadnych innych zabezpieczeń. Dodam, że mój okres zaczyna się na zmianę co 28/29 dni i trwa 6 dni. Proszę o szybką odpowiedź. Z góry dziękuję

Lek. Paweł Szadkowski

Pani dni płodne zaczynają się ok. 10 dnia cyklu, więc 8 dzień (2 dni po okresie) powinien być jeszcze dniem niepłodnym.