Czy urosnę jeszcze i ile mogę mieć wzrostu?

Mam 20 lat, moi rodzice - mama 163 cm, ojciec 165 cm wzrostu; ja mam 170,5 cm wzrostu. Czy urosnę jeszcze i ile mogę mieć wzrostu? Biorę tran w kapsułkach.
20 LAT ponad rok temu

Witam,
ciężko jest mi odpowiedzieć, czy i ile Pan urośnie. Wpływa na to wiele czynników.
O tym, co konkretnie determinuje wzrost może Pan przeczytać pod linkiem:
http://portal.abczdrowie.pl/pytania/co-nalezy-jesc-aby-urosnac
Niemniej w Pana wieku nie liczyłabym na jakieś duże zmiany.
Istotny jest regularnie podejmowany ruch, dieta obfitująca m.in. w wapń czy witaminę D.
Dużą rolę odgrywają spacery na świeżym powietrzu (promienie słoneczne stymulują wytwarzanie witaminy D).

Pozdrawiam serdecznie