Czy ustawienie neurostymulatora może być różne po lewej o prawej stronie?

WITAM .MAM68 LAT I WSZCZEPIONE 2 DBSY .CZY USTAWIENIE NEUROSTYMULATORA ZA POMOCĄ OSOBITEGO PROGRAMATORA MOŻE BYĆ RÓŻNE PO LEWEJ I PRRAWEJ STRONIE? LEWA STRONA2,90I JEST OK. A PRAWA JEST NIEAKTYWNA .

Szanowna Pani, niestety nie jestem w stanie pomóc. Proponuję skonsultować się z lekarzem prowadzącym