Czy usunięcie kostniaka, usunie również jego objawy?

objawy to: Wysoka temperatura,Intensywne pocenie się (zazwyczaj nocne), Zmęczenie i osłabienie, Anemia, Podatność na złamania, Podatność na złamania, kiedyś złamałem ręke to powiedział mi lekarz, zmęczenie, osłabienie i anemia - częściowo to występuje; wysoka temperatura - często jestem gorący; chwile się źle poczuje i przechodzi.Tak się zastanawiam i to wszystko pojwaiło się w ciągu ostatnich lat.Czy usunięcie tego kostniaka usunie też objawy?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Z pewnością organizm po usunięciu zmiany znacznie się regenerować. Nie będzie to jednak z dnia na dzień.