Czy usunięcie krwiaka mogło mieć wpływ na udar?

Witam i pytam w imieniu swojego męża, który jest po usunięciu krwiaka mózgu [zabieg 15.06.2019] i udarze[18.06] , czy to usunięcie krwiaka mogło mieć wpływ na ten udar?.W tej chwili mąż jest w oddziale neurochirurgii w szpitalu klinicznym w Białymstoku.

Szanowna Pani, niestety nie mogę się wypowiedzieć ponieważ nie mam wglądu do dokumentacji. Szkoda że nie napisała Pani jaki dokładnie być to udar i jaka była przyczyna powstania krwiaka