Czy usunięcie plamek fordycea za pomocą zabiegu laserowego jest skuteczne?

Witam. Mam pytanie odnośnie plamek fordycea na prąciu. Chciałbym wiedzieć czy usuwanie ich za pomocą zabiegu laserowego jest skuteczne, czy nie ma żadnych skutków ubocznych typu blizny, czy one mogą powrócić po zabiegu, jak długo trwa okres gojenia i jakie zwykle są koszty takiego przedsięwzięcia?

Szanowny Panie, proszę zasięgnąć opinii lekarza medycyny estetycznej. Są to zmiany fizjologiczne i nie zaleca się ich leczenia