Czy uszkodzony nerw w kostce i łydce podczas zabiegu laserowego usunięcia żylaka odbuduje się?

czy uszkodzony nerw w kostce i łydce podczas zabiegu laserowego usunięcia żylaka odbuduje się?

Witam serdecznie, sugeruje się odczekanie do 6 miesięcy na możliwy powrót czucia skórnego. Jednak im bliżej kostki włókno laserowe było wprowadzone, tym bliżej nerw przebiegał żyły i tym większe uszkodzenie. Pozdrawiam serdecznie, dr n. med. Łukasz Szczygieł, spec. angiolog