Czy utrata przytomności po zażyciu gorącej kąpieli może wpłynąć na ciążę?

Na codzień nie zażywam gorących kąpieli, bardziej letnie, ciepłe. Dzisiaj wzięłam gorącą kąpiel, gdy wyszłam z wanny straciłam przytomność. Czy to może mieć wpływ na ciążę?

Szanowna Pani, długotrwałe gorące kąpiele nie są zalecane w ciąży. To samo tyczy się korzystania z sauny bądź jacuzzi. Z wyrazami szacunku, Paweł Żmuda-Trzebiatowski