Czy w ciąży po poronieniu też będą komplikacje?

Witam!

Mam problem, 2 grudnia 2009r. poronilam w 15t. ciąży i teraz jestem w ciąży. Czy będą jakieś problemy?

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Zwykle zaleca się odczekanie kilku cykli po poronieniu przed rozpoczęciem starań o dziecko. Na szczęśćie jednak nie ma reguły, że wcześniejsze zajście w ciążę powoduje problemy w jej donoszeniu. Dużo jest historii kobiet, które od razu po stracie ciąży zaszły w kolejną i urodziły zdrowe dziecko. Tego Pani życzę!

Pozdrawiam serdecznie.