Czy w czasie terapii mogę umówić się na konsultacje u psychologa w innym ośrodku?

Witam, czy w czasie terapii mogę umówić się na konsultacje u psychologa w innym ośrodku celem ustalenia do jakiego terapeuty mogłabym tam pójść?Obecny ter.wie o moim zamiarze ale nie jestem pewna czy mogę tak zrobić.Ustalilismy że pójdę do kogoś innego ale do tego momentu nie chce utracić kontaktu z obecnym ter.Te konsultacje to jakieś 1-3 spotkań a później mogę zapisać się w kolejkę do terapeuty.

Aleksander Ropielewski

Jak najbardziej jest to możliwe, zwłaszcza w sytuacji gdy obecny terapeuta jest poinformowany i akceptuje Pani zamiar.

Dzień dobry,

Zastanawiam się po co Pani chce pójść na konsultację z zapytaniem u kogo może się Pani leczyć, skoro już jest Pani w leczeniu ?