Czy w moim przypadku istnieje ryzyko poronienia?

Witam. Mam 37 lat i okazało się że jestem w ciąży,w 4tej. Mam wade serca i przez nia mialam 3 cesarki. I tu pytanie, czy jest ryzyko poronienia? Nie dodalam ze to 8 tydzień. Czy mogę urodzić naturalnie?

Szanowna Pani, ryzyko poronienia jest zawsze, nawet jeśli kobieta nie rodziła 3 razy poprzez cc. Co do porodu to powinien odbyć się poprzez cc