Czy w moim przypadku mam szansę na becikowe?

Witam chcialabym się zapytac gdzie moge sie kogos poradzic bo chodzi o to ze jestem w ciazy i na pierwszej wizycie mi lekarz powiedział że jestem w 11 tygodniu ciąży . A inny lekarz na prenatalnych mi powiedział że to nie mógł być 11 tylko 9 lub 10 .i teraz mi nie chce tego zmienić i nie wiem gdzie się poradzić o radę . bo nie dostanie becikowego a mam trudna sytuację finansową »

Szanowna Pani, niestety nie jestem w stanie pomóc. Najlepiej będzie jak porozmawia Pani jeszcze raz ze swoim ginekologiem. Pozdrawiam