Czy w moim przypadku można wykluczyć zaśniad?

Dzień dobry, ostatnia miesiączka 27.01, badanie beta hcg 27.02 - wynik 97.5, badanie 1.03 wynik 322. Czy przyrost nie jest za wysoki? Dodam, że dwa lata temu popełniłam w 12 tygodniu i okazał się zasniad groniasty. Jak można wykluczyć zasniad? Dodatkowo czy taki przyrost może świadczyć o wadach gen. np zespole Downa? Dodam że mam 37 lat i amh 0,1. Dziękuję za odpowiedź

Szanowna Pani, na podstawie opisu nie można wykluczyć ani potwierdzić powstania zaśniadu groniastego. Pozdrawiam