Czy w ostatnim dniu miesiączki można zajść w ciążę?

Chciałam się zapytać czy w ostatnim dniu miesiączki można zajść w ciąże? Uprawialiśmy sex z mężem i spuścił mi się do środka w ostatni dzień miesiączki jak się spuścił to trochę krwi wyleciało.. martwię się czy w taki sposób można zajść w ciąży czy to raczej nie możliwe?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie ma powodów do obaw o ciążę o ile ma Pani regularne cykle.