Czy w podanej sytuacji pęcherzyk ciążowy powinien być widoczny?

Witam serdecznie. 16 października miałam podany pregnyl na pęknięcie pęcherzyka. 20 października usg potwierdziło że pęcherzyk pękł. 30 października wynik BHcg wyniósł 202.8. Moje pytanie brzmi czy w tym tygodniu powinno byc widać pęcherzyk ciążowy. Dodam ze ostatnia miesiączkę miałam 27 września a cykl po lipcowym poronieniu przestawił się z 28 na 33 dni.

Lek. Paweł Szadkowski

Może być zbyt wcześnie na uwidocznienie pęcherzyka. Usg wykryje pęcherzyk nie wcześniej, niż ok 5 tygodni.