Czy w Polsce regeneruje się zanikające małżowiny nosowe poprzez podanie komórek macierzystych?

Chciałam się również dowiedzieć, czy w Polsce regeneruje się zanikające małżowiny nosowe , lub ich brak po przez podanie do nosa komórek macierzystych ? Czy ta nowoczesna metoda regeneracyjna uszkodzone tkanki nosa jest bezpieczna ...

Zadzwoń do ośrodków klinicznych. Ale i tak nim ktokolwiek Ci odpowie to poprosi o przyjazd w celu zbadania i stwierdzenia konieczności takiego leczenia. A może zaproponują inne leczenie?