Czy w przypadku mojego męża jest zwiększone ryzyko zachorowania na raka jąder?

Witam. Mój mąż w wieku 3 lat miał zoperowane wnętrostwo jednostronne. Teraz ma 28 lat. Czy ma zwiększone ryzyko zachorowania na raka jąder? I czy jego płodność jest zachowana?

Szanowna Pani, może występować zwiększone ryzyko nowotworu jądra. Nie jestem w stanie określić w ciemno czy płodność jest zachowana