Czy w takiej sytuacji istnieje możliwość zajścia w ciążę?

Witam, zażywam tabletki Midiana regularnie od roku, dodatkowo choruję na endometriozę. Podczas przerwy między blistrami nie pojawiła się u mnie miesiączka, a ostatni stosunek miał miejsce w 5 dniu przerwy między poprzednimi blistrami. Czy w takiej sytuacji istnieje możliwość zajścia w ciążę?

Szanowna Pani, nie sądzę, szansa jest bardzo mała. Aczkolwiek dla pewności może wykonać Pani badanie beta-hCG z krwi