Czy w takiej sytuacji lepiej odpuścić mimo uczuć?

Moją partnerkę podniecają kobiety, ma 27 lat, jesteśmy że sobą około 7 mocy. Przez całe życie była z mężczyznami ponieważ twierdzi że żadna kobieta nie zainteresowała jej na tyle żeby z nią być lub iść do lozka, jednak od zawsze podniecają ja również kobiety. Dwa razy brała udział w trujkacie z para , jednak jak mówi nie było tam żadnej intymnosci.Psuje to nasze życie seksualne i oddziaływuje to na wszystkie płaszczyzny w związku. Często jest tak że zaczniemy sie piescic dotykać itp., lub dojdzie zblizenia a po jakimś czasie jej się odechciewa bo przyjdzie jej do głowy wizja seksu z kobietą i odrazu nie chce żebym jej dotykal. Psychoterapelci i seksuolodzy nie mogą sobie z tym dać rady, twierdzą że ona nie jest les tylko bi, lecz nie znajdują na to rozwiązania , ona też mówi że nie jest Les , bo podniecają ja obie płcie , a ja podniecam ja bardzo i mnie kocha. Jednak w jej głowie piętrzą się fatanzje o kobietach, mówi że czuje się z tym coraz gorzej i przez te myśli popada w depresję. Ciągle jest smutna ma mocne wachania nastrojów i zaczyna wątpić w to że możemy mieć więcej satysfakcjonujacyvh stosunków. W naszych zblizeniach dochodzi około 3/10 , czasem się zdazy że dojdzie kilka razy. Ja nasz seks i sprawy łóżkowe uważam za bardzo satysfakcjonujące, ona niby też, jednak wszystko psują wizję seksu z kobieta. Mówi że jak fantazjuje o kobietach to z reguły wystarczy że 2 razy się dotknie i dochodzi. Chciałbym wiedzieć czy jest szansa żeby coś z tym zrobić czy lepiej pomimo uczuć odpuścić i dać jej poszukać partnerki żeby sprawdziła czy faktycznie będzie jej wtedy lepiej w łóżku?

Kwestie dotyczące tego co oraz kto podnieca Pana partnerkę, z kim chciałaby tworzyć relacje miłosne, intymne czy seksualne pozostają poza Pana wpływem. Czasami, kwestia kształtowania się tożsamości seksualnej może być bardzo długim procesem, może podlegać zmianom w ciągu życia i nie zawsze da się ją zaszufladkować w określonej kategorii. Jeśli Pana partnerka ma wątpliwości w tym obszarze i chciałaby się nad tym zastanowić, to może w takiej sytuacji skorzystać ze wsparcia specjalisty w tej dziedzinie np. (psychologa/seksuologa-terapeuty). Pan natomiast może rozstrzygnąć kwestie tego, jak czuje się Pan w obecnej relacji, czy świadomość tego, że Pana partnerka fantazjuje o innych kobietach, są dla Pana do zaakceptowania czy też nie są, oraz czy chce Pan się nadal angażować w trwającą relację. To są kwestie, które realnie od Pana zależą i na które ma Pan wpływ. Oczywiście również może Pan w tym obszarze wesprzeć się, umawiając się na konsultację do specjalisty (psychologa/seksuologa-terapeuty).