Czy w takim pęcherzyku powinien być widoczny zarodek?

Witam. ost miesiaczke mialam 18 października, 27.11 wizyta na ktorej pecherzyk wynosił 13,2 mm.Brak zarodka. Lekarz nie sugerował nic złego. Ale martwie się. Czy w takim pęcherzyku powinien być widoczny zarodek? dodam ze 10.11 mialam bete 45miu/ml a 12.11 beta 85.

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Niekoniecznie w tak wczesnej ciąży musi być widoczny zarodek. Konieczne jest wykonanie ponowne badania w 8-10 tyg ciąży.