Czy w tej sytuacji mam odstawić któryś z leków?

Z polecenia lekarza od paru lat biorę rano BISOCARD I TRITACE a wieczorem TENOX. Ostatnio ciśnienie spada mi poniżej 110/75 a nawet poniżej 100. Mam 68 lat. Czy należy w tej sytuacji odstawić któryś z leków? Na razie zrezygnowałem od 4 dni z Tenoxu. Ciśnienie nadal niskie.

Witam należy pilnie skontaktować się z lekarzem prowadzącym aby zmienić dawkowanie leków