Czy w tej sytuacji mogę przyjmować również ten preparat na rzucenie palenia?

Dzień dobry! Mam 25 lat, biorę Beta 50 Zk , 1 tabletka dziennie, biorę już przez 3 miesiące. Jednocześnie próbuje rzucić palenie, czy można brać Desmaxon, pod czas przyjmowania Beta? Dziękuje
MĘŻCZYZNA, 25 LAT 6 miesięcy temu

Dzień dobry.

Stosowane przez Pana lek wskazuje m.in. na istnienie chorób podstawowych związanych z układem krążenia.

Zaleca się zachowanie szczególnej ostrożności przy stosowaniu leku typu Desmoxan u pacjentów z chorobą niedokrwienną serca, niewydolnością serca lub nadciśnieniem tętniczym. Zastosowanie leku powinno zostać poprzedzone konsultacją z lekarzem prowadzącym Pana leczeniem.

Pozdrawiam

Mariusz Bek

Naturopata

Dietetyk