Czy w tej sytuacji są jakieś szanse na ciążę?

Od kwietnia tego roku stosuję dwuskładnikowe tabletki antykoncepcyjne. Nigdy nie zdarzyło mi się pominięcie tabletki chociaż w związku z silnymi migrenami zdarza mi się stosować podwójne dawki ibuprofenu który według niektórych źródeł może obniżać skuteczność antykoncepcji hormonalnej, stałe przyjmuję również loratan na alergię. W trakcie ostatniego cyklu tylko raz odbyłam stosunek, w dniu kiedy przyjęłam 27 tabletkę z blistra, krwawienie wystąpiło normalnie jednak teraz w 10 dniu następnego blistra od trzech dni trwają zawroty głowy i nudności . Czy w tej sytuacji są jakiekolwiek szanse na ciążę? Czy objawy wynikają raczej z innych przyczyn?

witam, nie sądzę, stawiałbym na inne przyczyny aczkolwiek bez potwierdzenia w badaniach laboratoryjnych nie można mieć pełnej pewności