Czy w ten sposób mogłam coś uszkodzić?
Mam ponad 11mczna córeczkę. Czasem zdarzyło się, że szybko ja podnioslam lub mocniej kołysalam, bo wtedy się uspokajała. Czy mogłam jej coś uszkodzić w główce? Nie robiłam tego umyślnie ani ze złością. A naczytalam się o zespole dziecka potrzasanego i boję się czy nie ma żadnego urazu. Ciemiaczko ma opuszek palca więc nie wiem czy da się jeszcze zrobić usg?

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Dzień dobry,
jeśli Pani zauważyła zmiany u dziecka które wcześniej nie było to wskazana jest wizyta u lekarza pediatry który oceni jej stan po badaniu przedmiotowym.
Ale nic się nie stanie jeśli uda się Pani z córką do lekarza pediatry lub poprosi o wizytę stacjonarną w której zgłosi Pani w czym jest problem lekarz prowadzący Pani córkę udzieli porady lub zaleci wizytę stacjonarną na którą sam Panią zachęcam aby z niej Pani z korzystała dla dobra córki i dla swojego spokoju o zdrowie córki.
Pozdrawiam