Czy w ten sposób mogłam coś uszkodzić?

Mam ponad 11mczna córeczkę. Czasem zdarzyło się, że szybko ja podnioslam lub mocniej kołysalam, bo wtedy się uspokajała. Czy mogłam jej coś uszkodzić w główce? Nie robiłam tego umyślnie ani ze złością. A naczytalam się o zespole dziecka potrzasanego i boję się czy nie ma żadnego urazu. Ciemiaczko ma opuszek palca więc nie wiem czy da się jeszcze zrobić usg?

Dzień dobry,

jeśli Pani zauważyła zmiany u dziecka które wcześniej nie było to wskazana jest wizyta u lekarza pediatry który oceni jej stan po badaniu przedmiotowym.

Ale nic się nie stanie jeśli uda się Pani z córką do lekarza pediatry lub poprosi o wizytę stacjonarną w której zgłosi Pani w czym jest problem lekarz prowadzący Pani córkę udzieli porady lub zaleci wizytę stacjonarną na którą sam Panią zachęcam aby z niej Pani z korzystała dla dobra córki i dla swojego spokoju o zdrowie córki.

Pozdrawiam