Czy w ten sposób mogło dojść do zapłodnienia?

Mój partner spuścił się na swój brzuch. Wytarł brzuch z nasienia i po ok 5 min poszedł umyć ręce wodą z mydłem. Nie umył brzucha ale go wytarł tak jak napisałam wcześniej i zrobił to wtedy od razu. Po umyciu rąk przyszedł i wiem że dotknął brzucha mniej więcej w miejscu w którym znajdowało się nasienie. Palcami tej samej ręki którą dotknął brzuch włożył we mnie palce (palcówka). Czy mogę być w ciąży? Dokładnie 2 tyg po tym zbliżeniu zrobiłam test i wyszedł negatywnie. Czy dotykając po 10 min brzucha na którym wcześniej było nasienie mogło zostać coś na jego palcach? Zbliżenie miało miejsce w moje dni płodne dlatego się obawiam.

witam, mam nadzieję że to pytanie to nie jakiś żart, szanowna Pani nie jest to możliwe