Czy w trakcie miesiączki można być w ciąży?

Planowaliśmy dzidziusia miesiąc temu, ale ja mam normalny cykl miesiączkowy. To nie są żadne plamienia! Zrobiłam test i wyszedł pozytywnie. Co mam robić? Jutro idę do lekarz, ale mam miesiączkę i nie wiem czy mnie może w takiej sytuacji zbadać. Pomocy!

ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Mogło niestety dojść do wczesnego poronienia. Ale niekonicznie. Może, a nawet powinna Pani iść do lekarza.

Pozdrawiam!