Czy w tym cyklu mimo krwawienia mam dalej szansę na ciążę?

Witam. Staramy się z mężem bardzo długo dziecko. Jestem po jednej ciąży ektopowej(usunięty lewy jajowód). W grudniu miałam laparoskopie z histeroskopią. Została usunięta przegroda macicy. W Tym cyklu 13dnia dostałam krwawienia które trwało nie całe 3dni (mam nieregularne zazwyczaj długie cykle) dziś jest 33dc. Nie mam miesiączki. Czy w tym cyklu mimo krwawienia mam dalej szansę na ciążę? Czy to krwawienie ją wyklucza? Dodam że było to krwawienie nie plemienia.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Ciężko jest to stwierdzić przy nieregularnych cyklach miesiączkowych.