Czy w wyniku pettingu mogłam zajść w ciążę?

Witam. Około 2tygodni temu razem z moim chłopakiem 'uprawialiśmy petting'. Przyłożył mi swojego członka do łechtaczki, lecz nie miał wytrysku ani preejakualtu, ponieważ 'ściągnął go' wcześniej. Dodam, że mam pcos, a co z tym idzie - nieregularne miesiączki. Powinnam dostać okres około 5dni temu, lecz z racji choroby nie wiem kiedy mogę się go spodziewać. Boję się, że jestem w ciąży. Jakie jest tego prawdopodobieństwo?

Lek. Paweł Szadkowski

W opisanej przez Panią sytuacji prawdopodobieństwo ciąży jest bardzo małe.