Czy w wyniku pieszczot można zajść w ciążę?

Witam. Dokładnie tydzień temu pieściłam się z chłopakiem, występowało ocieranie o narządy, ale wytrysk nastąpił z dala od pochwy, być moze po kilkunastu minutach "otarłam" się o niego, gdy penis był jeszcze mokry, ale nie było wkładania penisa do środka. Czy istnieje możliwość ciąży? Dodam, ze mam 20 lat, jestem dziewicą i stwierdzono u mnie torbiele na jajnikach (ginekolog mówiła coś o zespole PCOS, lecz nie podjęlam się terapii antykoncepcyjnej na regulacje cyklu). Moje cykle są bardzo nieregularne, czasami występują co 40 dni, czasami co 30. Tydzień temu wystąpiła ta sytuacja z chłopakiem, trochę panikuję.

Lek. Paweł Szadkowski

Ryzyko w opisanej sytuacji jest bardzo mało, praktycznie równe zeru.