Czy w wyniku przedostania się spermy do waginy mogło dojść do zapłodnienia?

Witam, podczas seksu w pozycji od tyłu, mój chłopak wytrysnał. Nie jestem pewna czy sperma, dostała się do waginy. Bo od razu szybko poszłam się umyć. Dodam, że jestem dziewica. Ale jeśli by się nawet dostała, czy jest szansa zajścia w ciążę?

Lek. Paweł Szadkowski

W opisanej sytuacji istnieje ryzyko ciąży, choć jest niewielkie. Bycie dziewicą nie chroni przed ciążą.