Czy w wyniku stosunku w dni niepłodne mogłam zajść w ciążę?

Uprawialismy z chłopakiem seks, początkowo z prezerwatywa lecz później już bez niej. Do wytrysku doszło poza pochwa, dodam, ze miałam dni nie płodne. Czy mozliwe jest zajście w ciążę ? A jeśli tak to jak duże ?

Lek. Paweł Szadkowski

Ryzyko jest małe, ale nie da się określić dokładnego prawdopodobieństwa. Jeśli ma Pani regularne cykle, dobrze wyliczone dni płodne, nie powinno dojść do zapłodnienia.