Czy wąchanie paliwa w ciąży może zaszkodzić?

Czy wachanie paliwa w ciąży może zaszkodzić? jeśli pod siedzeniem w aucie była szmatka od paliwa i było czuć w aucie paliwem od tego to mozlo zaszkodzić w 8 tyg ciazy?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Jeśli ekspozycja na powietrze o zapachu paliwa nie była zbyt długa to istnieje niewielkie prawdopodobieństwo iż mogło to zaszkodzić ciąży. Pozdrawiam.