Czy waga jest prawidłowa??

Witam. Mam pytanie odnośnie mojej wagi. Przy wzroście 172 cm ważę 53 kg, jem dość dużo; ziemniaki, mięso, pieczywo. Jest czas, że przytyję np. 3 kg, ale w szybkim czasie zrzucam to, choć nie stosuję żadnych diet. Jem tak samo i mniej więcej w tych samych godzinach. Dziękuję z góry za odpowiedź, pozdrawiam.
ponad rok temu

Witam!

Proszę o podanie wieku. Współczynnik BMI w przypadku osób poniżej 18. roku życia odnosi się do siatek centylowych.
W przypadku osób, które ukończyły 18. rok życia (są zdrowe, nie uprawiają wyczynowo sportu, nie są w wieku podeszłym) wystarczy zwykłe obliczenie BMI.

Pozdrawiam