Czy warto kupić skakankę?

  Wyczytałam w gazecie, że jest taka skakanka z przelicznikiem i podobno świetnie działa. Liczy skoki i spalone kalorie. Już za 3 miesiące wakacje i chcę pokazać się w stroju kąpielowym bez wstydu. Czy warto ją kupić (11 lat, wzrost 166)? Ala
ponad rok temu

Witam,

Każda forma ruchu jest dobra, o ile nie ma ku niemu przeciwwskazań zdrowotnych.
Nie musisz kupować droższej wersji skakanki.
Tradycyjna też pozwoli na spalenie takiej samej ilości kilokalorii.
Nie podałaś masy ciała, stąd nie wiem, czy jest ona prawidłowa.
Pozdrawiam